Na gminnych zawodach

Dnia 8 czerwca 2016r. uczniowie z  Gimnazjum w Trzęsówce rozegrali gminne zawody w piłkę nożną, które odbyły się w miejscowości Cmolas.
Na miejsce dojechali ok. godziny 9:00. Po 10-minutowej rozgrzewce  rozpoczęli mecz przeciwko drużynie z Cmolasu. Jako, iż były to zawody gminne; rozegrał się tylko jeden mecz. Po pierwszej połowie trwającej 10 min. drużyna Trzęsówki przegrywała 0:1. W drugiej połowie próbowała odrobić straty, ale nie potrafiła sobie stworzyć dogodnych i klarownych sytuacji. Efektem tego była gra z kontry drużyny przeciwnej. Pod koniec drugiej połowy, zawodnicy Cmolasu podwyższyli wynik i drużyna z Trzęsówki przegrywała już 0:2.
Naszym, żądnym zwycięstwa,  Gimnazjalistom nie udało się odnieść sukcesu. Mimo to myślę, że zasługują na brawa za walkę do samego końca. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku szczęście będzie po naszej stronie, a co za tym idzie chłopcy z naszego Gimnazjum podołają zadaniu i wygrają z wieloletnim rywalem.